Млинівська територіальна громада

Проекти рішень виконавчого комітету селищної ради
Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства “Млинівський центр первинної медико- санітарної допомоги” Млинівської селищної ради Рівненської області на 2022 рік

ПРОЄКТ

 

 

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_________________20 ____ року                                                   № ______

 

 

Про затвердження штатного розпису

комунального некомерційного підприємства

“Млинівський центр первинної медико-

санітарної допомоги” Млинівської

селищної ради Рівненської області

на 2022 рік

 

 

Відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 8, 13 Закону України „Про оплату праці”, статті 98 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 „Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”, наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 № 308/519 „Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.10.2005 № 1209/11489,  Статуту комунального некомерційного підприємства „Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Млинівської селищної ради Рівненської області, затвердженого рішенням Млинівської селищної ради від 14.11.2019 № 3405, на підставі подання комунального некомерційного підприємства „Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” від 01.12.2021 № 3626/03-1/21, виконавчий комітет Млинівської селищної ради:

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити штатний розпис комунального некомерційного підприємства “Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Млинівської селищної ради Рівненської області на 2022 рік, що додається.

 

2

 

2. Штатний розпис комунального некомерційного підприємства “Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Млинівської селищної ради Рівненської області на 2022 рік, ввести в дію з 01 січня 2022 року.

 

3. З моменту вступу в дію цього рішення, визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Млинівської селищної ради від 30.12.2020 № 227 „Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства “Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Млинівської селищної ради Рівненської області на 2021 рік”.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради     Феху В.С.

 

 

 

Селищний голова                                                                 Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

Посада

 

Прізвище, ім`я,                                      по-батькові

 

Підпис

 

Дата

 

Підготувала:

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету

 

 

Наталія ЗУХ

 

 

Погоджено:

 

 

 

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради

 

 

 

Валерій ФЕХА

 

 

Начальник фінансово-економічного управління селищної ради

 

 

Людмила ГУСАК

 

 

В.о.начальника загального відділу

апарату виконавчого комітету селищної ради

 

 

 

Марія КУРСІК

 

 

Головний спеціаліст юридичного  відділу апарату виконавчого комітету селищної ради

 

 

 

Сергій ГРИЦЮК

 

 

Повний текст