Млинівська територіальна громада

Проекти рішень виконавчого комітету селищної ради
Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Млинівської селищної ради на період до 2022 року

ПРОЄКТ

 

 

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

___  _____________20 __  року                                                               № _____

 

Про хід виконання Програми

оздоровлення та відпочинку

дітей Млинівської селищної

ради на період до 2022 року

 

Відповідно до підпункту 1 частини а статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника  управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради  Доманської Т.І. «Про хід виконання  Програми  відпочинку та оздоровлення дітей Млинівської селищної ради на період до 2022 року», виконавчий комітет Млинівської селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію  начальника  управління освіти,  культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Доманської Т.І. «Про хід виконання  Програми  відпочинку та оздоровлення дітей Млинівської селищної ради на період до 2022 року» прийняти до уваги.

 

2. Управлінню освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради інформацію «Про хід виконання  Програми  відпочинку та оздоровлення дітей Млинівської селищної ради на період до 2022 року» подати на розгляд постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку до 05 грудня 2021 року.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради                Феху В.С.

 

Селищний голова                                                                 Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ

Повний текст

Додатки: