Млинівська територіальна громада

Проекти рішень виконавчого комітету селищної ради
Про внесення змін до штатного розпису КНП ''Млинівська ЦРЛ''

ПРОЕКТ

 

 

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_________________20 ____ року                                                   № ______

 

Про внесення змін до штатного розпису

комунального некомерційного підприємства

„Млинівська центральна районна

лікарня

 

Керуючись пунктом 3 статті 27, підпунктом 1 пункту „аˮ статті 32, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україніˮ, відповідно до Статуту комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарня Млинівської селищної ради Рівненської області, затвердженого рішенням Млинівської селищної ради від 31.03.2021 № 511 „Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарня Млинівської селищної ради Рівненської області та затвердження його у  новій редакції, розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарняˮ Млинівської селищної ради від 17.11.2021 № 781, у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2021 року, передбачене Законом України від 15.12.2020 № 1082-IX „Про Державний бюджет України на 2021 рікˮ та збільшенням посадових окладів працівників на основі Єдиної тарифної сітки, виконавчий комітет Млинівської селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити зміни до штатного розпису комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарняˮ та викласти його у редакції, що додається.

 

2. Погодити зміни до штатного розпису госпрозрахункового стоматологічного відділення комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарняˮ та викласти його у редакції, що додається.

 

3. Погодити зміни до штатного розпису госпрозрахункової зубопротезної лабораторії комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарняˮ та викласти його у редакції, що додається.

2

 

4. Штатні розписи вводиться в дію з 01 грудня 2021 року.

 

5. Координацію роботи за дотриманням штатних розписів, затверджених у пунктах 1-3 цього рішення, доручити директору комунального некомерційного підприємства „Млинівська центральна районна лікарняˮ Лепесі В.Б.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Феху В.С. та фінансове управління Млинівської селищної ради.

 

 

 

Селищний голова                                                        Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ

 

Повний текст