Млинівська територіальна громада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНТНУ ПОСАДУ ПОСАДОВОЇ ОСОБИ МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

None

20 травня 2022 року набрав чинності Закон України від 12.05.2022            № 2259-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, врегульовано питання призначення громадян України в період дії воєнного стану на посади посадових осіб органів місцевого самоврядування.

У період дії воєнного стану особи призначаються на посади посадових осіб органів місцевого самоврядування без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

З метою забезпечення належного виконання визначених законом функцій та повноважень виконавчих органів та апарату виконавчого комітету Млинівської селищної ради в умовах воєнного стану, повідомляємо про вакантну посаду:

Головний спеціаліст служби у справах дітей Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області.

 

ОПИС ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ТА ВИМОГИ

до особи для призначення на вакантну посаду посадової особи Млинівської селищної ради – головний спеціаліст служби у справах дітей Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області

 

Найменування посади посадової особи місцевого самоврядування:

«Головний спеціаліст служби у справах дітей Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області».

 

Категорія посади посадової особи місцевого самоврядування:

7 категорія.

 

Основні функціональні обов’язки на посаді:

Забезпечує виконання повноважень, встановлених законодавством України у сфері соціального, правового захисту дітей, соціальної підтримки та надання соціальних послуг дітям, зокрема дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, тощо.

Здійснює облік, систематизацію та зберігання нормативних документів щодо питань захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, їх обліку та звітності.

Здійснює підготовку інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів.

Вивчає умови проживання потенційних опікунів, піклувальників, проводить перевірку умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, за результатами якої складає акт за встановленою формою.

Забезпечує ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів у Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».

Готує проекти рішень з питань встановлення юридичного статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Оформляє документи на влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання, складає обліково-статистичну картку, акт обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, здійснює опис майна, що належить дитині.

Здійснює підбір документів щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, веде їх особові справи та державну статистику відповідно до діючого законодавства України.

Розробляє та здійснює заходи щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства та дитини, яка вчинила насильство у будь-якій формі.

Розглядає звернення батьків та надає дозволи служби у справах дітей Млинівської селищної ради на зміну реєстрації місця проживання дитини або вмотивовану відмову.

Бере участь у судових засіданнях, пов’язаних із захистом прав дітей.

Здійснює заходи по захисту майнових прав дитини.

Розглядає звернення власників підприємств, установ або організацій усіх форм власності та надає письмовий дозвіл щодо звільнення працівника молодше 18 років.

Бере участь у засіданнях Комісії з питань захисту прав дитини.

Веде прийом громадян з питань соціально-правового захисту дітей – жителів Млинівської селищної територіальної громади, у т.ч. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розглядає заяви, скарги громадян в межах своїх повноважень.

Виконує інші доручення керівника.

 

Умови оплати праці: посадовий оклад – 5200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування.

 

Інформація про строковість призначення на посаду: Строково. До призначення на цю посаду переможця конкурсу або до сплину дванадцяти місяців після припинення чи скасування воєнного стану.

 

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду посадової особи органу місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання:

1) заява;

2) заповнена особова картка встановленого зразка, затверджено наказом Держстату України від 26.12.1995 № 343;

3) документи, що підтверджують наявність громадянства України;

4) документи, що підтверджують наявність освіти, згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідної посади (вища освіта не нижче ступеня бакалавра);

5) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

 

Документи подаються особисто за адресою: смт Млинів, вул. Народна, 1.

Додаткова інформація за телефоном: 6-54-84.

 

Строк подання документів: 4 календарних дні з дати опублікування до 17.00 19 квітня 2024 року.

 

Основні кваліфікаційні вимоги до посади:

базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;

без вимог до стажу роботи;

вільне володіння державною мовою.