Млинівська територіальна громада

Проекти рішень виконавчого комітету селищної ради
Про розгляд програми ''Дитяче харчування у закладах загальної середньої освіти Млинівської селищної ради на 2022-2024 роки''

ПРОЄКТ

 

 

УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рівненської області

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

___  _____________20 __  року                                                               № _____

 

 

Про розгляд  програми

«Дитяче харчування у закладах

загальної середньої освіти

Млинівської селищної ради

на 2022-2024 роки»

 

         Керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 25 Закону України «Про освіту», статтею 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статтею 5 Закону України «Про охорону дитинства», постановами Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (із змінами), від 02.02.2011             № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість» (зі змінами), від 19.02.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» (зі змінами), з метою організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, виконавчий комітет Млинівської селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Схвалити  програму «Дитяче харчування у закладах загальної середньої освіти Млинівської селищної ради на 2022-2024 роки» (далі – Програма), що додається.

 

2. Управлінню освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради винести Програму на розгляд та затвердження сесії Млинівської селищної ради.

2

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного  голови  з  питань діяльності виконавчих органів селищної ради Феху В.С.

 

 

Селищний голова                                             Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ

 

Повний текст

Додатки: